Способи лікування ерозії шийки матки та профілактика

26.05.2022

Ерозія шийки матки – це комплекс захворювань, який виражається однією фразою. З'явилося щось нормальне на шийці матки, але це ще рак. Слизова оболонка шийки матки замінюється іншими видами клітин. Ерозія шийки матки загалом безсимптомне захворювання. Здебільшого жінки його не відчувають. Головна небезпека цього захворювання в тому, що це передраковий стан. Якщо її не лікувати – розвинеться рак.

 

Ерозія шийки матки

 

Провокуючим фактором можуть бути:

  • вірусна інфекція
  • хронічне запалення
  • травма, у тому числі родова

Таким чином нормальна слизова оболонка матки замінюється іншими клітинами. Частина є доброякісними, а частина є передраковими клітинами. Діагностувати та побачити їх може лише лікар гінеколог. На УЗД цього не видно. Потрібен гінекологічний огляд гінекологічним дзеркалом, і лікар безпосередньо бачить здорова там слизова оболонка чи ні.

 

Ерозія шийки матки має багато, але причина кожної жінки своя… Ключове слово – причина. Про це часто забувають і бачать лише слідство.

Знайти причину – завдання гарного лікаря. Рішення може бути різним – від спостереження до активного лікування – деструкції (припікання) та варіантів багато (аргон, радіохвиля, азот та ін.). Важливо знайти правильне рішення конкретної жінки.

Гінеколог може здійснити спеціальні тести. Один із тестів – це біопсія шийки матки. Біопсія це коли беруть шматочок тканини на обстеження. Процедура відбувається не хірургічним шляхом. Спеціальним пензликом змащується це місце і береться дрібний зішкріб. Цей зішкріб відправляється на біопсію, щоб визначити, здорова тканина чи ні. Надається висновок. Який вид лікування цієї освіти потрібний.

 

Методи лікування ерозії шийки матки

 

Залежно від виду патологічної освіти та вибирається лікування. Краще підходити до цього питання з погляду профілактики:

1. Найчастіше з такими питаннями стикаються жінки, заражені папіломавірусом. Можливо лікар рекомендуватиме зробити вакцину проти вірусу папіломи.

2. Наступна група ризику – це жінки, які мають багато партнерів і вони не використовують презервативи.

3. Дуже небезпечно займатися самолікуванням. Тактику лікування виробляє гінеколог.

 

Основна функція шийки матки захисна - це бар'єр між зовнішнім світом та внутрішнім середовищем організму та шийка матки є дзеркалом його роботи. У цьому дзеркалі можна побачити набагато більше ніж просто діагноз ерозія.

Для цього потрібні знання, досвід, обладнання та, звичайно ж, володіння мистецтвом – лікування! Нашим спеціалістам можна довіряти лікування ерозії шийки матки.

Молекула – всеукраїнський сучасний спеціалізований центр із лікування різної патології шийки матки – від ерозії до раку. Ми пропонуємо лікування ерозії шийки матки за сучасними європейськими методиками. Телефонуйте. Задавайте запитання та отримуйте відповіді. Ваше здоров'я – це відповідальність.

Медичний центр Молекула – лікування причини, а не слідства.