Пластика грудей – робити чи не робити?

29.05.2022

Гарні груди – предмет захоплення чоловіків та заздрості у жінок. Щоправда, є один нюанс: навіть найгармонічніші груди з віком втратить свою привабливість. Повернути цій частині тіла дівочу пружність та обсяг реально лише шляхом оперативного втручання.

У гонитві за молодістю та чарівністю жінки сміливо лягають під ніж пластичних хірургів. Умілим лікарям під силу скоригувати форму і розмір обвислих грудей (мастопексія),збільшити груди за допомогою імплантів (аугментація) і навіть зменшити молочні залози (редукційна мамопластика). Більше того, жінки після перенесеної мастектомії (видалення грудей внаслідок онкології) можуть знову знайти зовнішню та внутрішню гармонію, наважившись на ендопротезування молочної залози (відновлення втрачених тканин). Найзатребуванішою залишається операція зі збільшення грудей. Як змінюється життя власниць великого розміру?

 

Зробити пластику грудей: аргументи "За"

  1. Можливість виправити фізичні вади – народжені чи набуті. Втрата грудей внаслідок оперативного втручання при онкології, а також неестетичні груди можуть спричиняти сильний психологічний дискомфорт. Після аугментації у жінок зникають комплекси, страхи, депресія та невпевненість у собі. Жінки з красивими грудьми легко зав'язують нові стосунки, знову відчувають себе привабливими, жіночними та сексуальними.
  2. Імпланти безпечні. Проведені в США дослідження доводять це: кількість новоутворень у пацієнток, які кілька років тому збільшили груди імплантами, дорівнює аналогічним показникам у жінок зі своїми грудьми.
  3. Мамопластика – не завада для вагітності та грудного вигодовування. Цей момент заздалегідь обговорюється: щоб забезпечити безпроблемне годування у майбутньому, лікар встановить імплант через розріз під молочною залозою чи районі пахви.

До речі, зменшення грудей дозволить позбавитися проблем зі спиною, які викликані непомірним навантаженням на хребет. У чому ж мінус пластики грудей?

Аргументи, які можуть хвилювати перед операцією

    1. Тривалий відновлювальний період. Протягом двох і більше місяців доведеться носити спеціальну компресійну білизну, відмовитись від фізичних навантажень та відвідувань тренажерного залу. Щоб запобігти зсуву імпланту, спочатку потрібно спати тільки на спині і піднімати руки не вище рівня грудей.
    2. Установка імпланту – досить травматична процедура. Сильний больовий синдром у реабілітаційному періоді передбачає прийом болезаспокійливих препаратів.
    3. Оперативне втручання через розрізи – це ризик інфікування. Щоб запобігти запальному процесу, вам доведеться пройти курс антибіотиків.
    4. Збільшення грудей проводиться під загальною анестезією, яка у невеликого відсотка пацієнтів спричиняє алергію.
    5. Наявність імпланту ускладнює проведення діагностичних обстежень.

Відчуття власної привабливості криється в голові, а не об'ємах тіла. Робити збільшення грудей чи ні – ваше рішення. Але якщо ви маєте намір перетворитися, довіртеся досвідченим хірургам медичного передпухлинного центру "Молекула" - кваліфікація наших фахівців захистить вас від ускладнень та небажаних результатів.