Інтимна пластика, навіщо проводити лабіопластику статевих губ

26.05.2022

Навіщо проводити корекцію та пластику статевих губ

Інтимна пластика допомагає виправити недосконалість статевих губ будь-якої жінки. Адже нерідко представниці прекрасної половини людства відчувають дискомфорт і незручність через розміри або форму статевих губ. Вони можуть бути дуже дрібні або об'ємні, відрізнятися асиметричністю або бути деформованими. Причин, з яких можуть виникнути ці проблеми, може бути кілька:

 • Вроджені відхилення;
 • Вікові зміни або деформація, спричинена гормональним дисбалансом;
 • Розриви, опіки та травми під час природних пологів;
 • Перенесені недуги.

Інтимна пластика допоможе відновити нормальний розмір таусунути асиметрію статевих губ без порушення їх поверхневої цілісності, адже дана мікрооперація виконується з мінімальними розрізами. Після такої процедури жінці стає набагато зручніше займатися фітнесом, носити спідню білизну та купальники, відвідувати лазні, сауни та басейни.

Як здійснюється пластика статевих губ

Фахівці медичного центру «Сімейна консультація» при виконанні пластики статевих губ у Харкові використовують лише високоякісне обладнання та передові медичні препарати, що дозволяє готувати про високу якість представленої процедури та її ефективність.

Процес проведення лабіопластики безпосередньо залежить від деформації статевих губ пацієнтки. Якщо йдеться про їхнє зменшення, то фахівці виконують видалення зайвої тканини через операційний розріз, що проходить вздовж лінії статевих губ. Одночасно може здійснюватися і ліпосакція через мікропроколи у шкірі, що не залишають шрамів після загоєння.

Для того, щоб надати статевим губам більшого обсягу та пружності, корекція органу проводиться шляхом введення медичного препарату (гіалуронової кислоти) або власних жирових тканин пацієнтки.

Підготовка до лабіопластики

Перед проведенням пластики статевих губ фахівець клініки в обов'язковому порядку проведе повний огляд пацієнтки, також призначить консультацію у хірурга, гінеколога та проведе низку лабораторних досліджень:

 • Мазок на флору;
 • Загальний аналіз крові;
 • Проби на згортання плазми;
 • Аналіз на ВІЛ, гепатит та сифіліс.

Тільки після отримання загальної картини стану організму пацієнтки може бути призначенаінтимна пластика статевих губ із подальшою розробкою комплексних заходів для її швидкої реабілітації.

Реабілітаційний період

Після операції, яка здебільшого триває 30-40 хвилин, пацієнт може одразу вирушати додому. Протягом 3-4х тижнів не потрібно носити тісну спідню білизну, приймати гарячий душ або ванну. Також не рекомендується відвідувати лазні, сауни, басейни та солярій. Слід утриматися від статевих актів, активних фізичних навантажень та вживання алкоголю.

Догляд за раною також потребує особливої уваги. Слід щодня проводити обробку швів, а після кожного відвідування туалету використовувати виключно стерильні серветки./p>

Позитивний ефект від процедури

Вже за 2-3 місяці після проведення пластики статевих губ спостерігається виражений стійкий ефект від процедури.

 • Органи набувають належної довжини та обсягу;
 • Повністю усувається проблема асиметрії статевих губ;
 • Відсутня в'ялість, пов'язана з віковими змінами;
 • Статеві губи характеризуються нормальним рівним кольором;
 • Фактично відсутні ознаки хірургічного втручання.

Фахівці медичного комплексу «Сімейна консультація» Харків виконують пластику статевих губ за доступною ціною та лише після здійснення всіх належних клінічних обстежень. Записатися на консультацію можна, заповнивши бланк-заявку на веб-ресурсі клініки або безпосередньо у працівників за номерами телефонів.

Будьте красиві та здорові! Не нехтуйте допомогою фахівців там, де можна покращити стан здоров'я та позбутися багатьох особистих комплексів!