Як позбутися зморшок: перевірені методи косметології

30.05.2022

У віці близько 25 років починають проявлятися перші ознаки вікових змін – зморшки, які є невеликими складками шкіри. Вік, у якому вони візуалізуються, та його інтенсивність залежить від різних чинників – спадкової схильності, життя, харчування, екології та інших чинників. Спеціально підібраний домашній догляд не здатний запобігти і надовго «відсунути» старіння шкіри: швидше, косметика має лише підтримуючий ефект. Як позбутися зморшок із застосуванням сучасних бьюті-технологій, розповіли косметологи Медичного центру «Молекула».

Чому з'являються зморшки

Зморшки утворюються на обличчі поступово. Як правило, спочатку вони стають помітними на лобі, потім посилюються носогубні складки, збільшується глибина заломів у зовнішніх куточків очей. У більш зрілому віці міняють наш вигляд так звані «кільця Венери» - поперечні зморшки на шиї, складки на переніссі, підборідді, а також перпендикулярно до верхньої губи.

Причини зморшок на лобі, біля носа та очей:

  1. Стан шкіри та швидкість вікових змін визначається кількістю колагену у клітинах. Дослідження показують, що до 25 років його обсяг стає меншим на 1%, а це погіршує еластичність шкірних покривів.
  2. Об'єм естрогену також пов'язаний з якістю шкіри. Коли його кількість у крові падає, процеси вікового старіння посилюються, шкірні складки стають глибшими. Так, вже у 30 років жінки можуть відзначати сухість і стягнутість шкіри, потребують вітамінізованих складів для догляду.
  3. Активна міміка стає фактором появи зморшок у верхній третині обличчя – на лобі, в області міжбров'я та біля очей.
  4. Відсутність захисту від ультрафіолетового випромінювання призводить до висушення шкіри, ослаблення захисного бар'єру, внаслідок чого зморшки виявляються швидше.

Зрозуміло, кожен випадок індивідуальний, тому в одних у 25 є лише непомітні «гусячі лапки» у очей, а в інших – добре помітні носогубки. У будь-якому випадку, якщо ви хочете підтримувати квітучий та сяючий вигляд шкіри, є сенс скористатися ефективними методами косметології.

Як прибрати зморшки

Для усунення зморшок можна вдатися до таких методів:

  1. Блефаропластика – радикальний засіб від зморшок, який полягає в їхньому хірургічному видаленні. Надлишкові м'які тканини січуться, перерозподіляються та підтягуються. Так вдається прибрати не тільки зморшки, а й мішки під очима, що «нависає» повіку. Блефаропластика дає тривалий результат і забезпечує омолодження без ефекту застиглої маски.
  2. Мезотерапія – ін'єкції біологічно активних речовин у шкіру. Коктейлі містять суміші вітамінів, мікроелементи, гіауронову кислоту та інші компоненти. Косметолог підбирає їх індивідуально. Курс включає кілька процедур, які виконуються з певним інтервалом та по закінченні забезпечують підвищення пружності, тонусу, покращення кольору шкіри.
  3. Біоревіталізація – Спосіб, як усунути зморшки навколо очей. Біоревіталізація схожа на мезотерапію, але має свої відмінності. За допомогою ін'єкцій шкіра насичується вологою, гіалуроновою кислотою. Внаслідок цього шкірні покриви інтенсивно зволожуються, складки розгладжуються.
  4. Плазмоліфтинг – методика омолодження власною плазмою, збагаченою та очищеною. Технологія знижує до мінімуму ризик алергії та несумісності компонентів із організмом пацієнта.

Скористатися послугами омолодження можна у Медичному центрі «Молекула». Наші косметологи виконають діагностику стану шкіри та підберуть оптимальну схему лікування, яка також може включати видалення зморшок лазером.