Ендоскопія шийки матки у МОЛЕКУЛІ

30.05.2022

Обстеження внутрішніх органів методом ендоскопії у діагностичному кабінеті Харкова дозволяє отримати розгорнуту клінічну картину хвороби. Даний факт, з урахуванням усіх витрат на маніпуляцію, робить її найбільш доцільною та ефективною порівняно з іншими видами досліджень. Великою перевагою ендоскопії є можливість взяти з місця вогнища хвороби зразок тканин, та зробити дослідження, яке в рази прискорить постановку правильного діагнозу та призначення лікування. Сьогодні ендоскопія в Харкові перестала носити діагностичний характер: у практику медицини впроваджуються нові ендоскопічні операції за доступними цінами.

Можливості ендоскопії

У медичному центрі Харкова «Молекула» є проведення операцій ендоскопії за прийнятною ціною. Ми надаємо швидке та малотравматичне вирішення безлічі проблем у сфері гінекології, що можливе завдяки використанню сучасного обладнання та постійному впровадженню інноваційних розробок.

Сутність методу ендоскопії

Ендоскопічна методика у Харкові, вартість якої доступна для більшості пацієнтів, передбачає введення м'якої трубки – ендоскопа – у порожнину організму людини через отвір. До кінця ендоскопа прикріплений освітлювальний прилад із мікрокамерою, що транслює зображення на екран.

Застосування методів ендоскопії у гінекології

Ефективність та безпека ендоскопії, а також прийнятна ціна маніпуляції зумовили її широке застосування у гінекології Харкова. Показанням до застосування процедури ендоскопії у Харкові може бути підозра на патологічні процеси в органах, доступних для огляду через ендоскопію. Також ендоскопія є незамінною у виключенні патології, якщо є подібна симптоматика хвороби. Сам метод ендоскопії поділяється на сфери діагностики:

  1. Кольпоскопія – обстеження шийки матки та піхви шляхом ендоскопії дає можливість виявити ерозійні, передракові та онкологічні новоутворення на ранніх стадіях та видалити їх. У ході процедури лікар у вигляді мікроскопа вивчає стан слизових оболонок геніталій жінки. Розширений візуальний огляд у Харкові може проводитись із забором матеріалу або застосуванням медпрепаратів, що впливає на ціну маніпуляції.
  2. Гістероскопія (ендоскопія матки) – показана для вивчення внутрішньої поверхні матки. Діагностика в Харкові за доступною ціною проводиться за гормональних порушень, безпліддя, внутрішніх кровотеч, підозри на наявність пухлин різного характеру.
  3. Проведення ендоскопії як комплексного методу діагностики та малоінвазивного оперативного втручання лапароскопії – успішно практикується для вирішення проблем позаматкової вагітності, видалення новоутворень, нагноєння спайок, нетримання сечі та ін.

Витрати у Харкові на процедури такого типу більш ніж виправдані цілою низкою переваг:

  • невелика тривалість операції та відносно короткий відновлювальний період у порівнянні з традиційною методикою – лапаротомією;
  • зниження ймовірності ускладнень при інфікуванні;
  • малотравматичність та відсутність смугових надрізів, великих шрамів після проведення.

Щоб записатися на прийом до гінеколога клініки «Молекула» у Харкові або дізнатися більше про можливості ендоскопії, зв'яжіться з адміністратором установи у телефонному режимі.