Вагінопластика. Навіщо та коли проводять.

28.05.2022

Процедура вагінопластики є оперативним втручанням, спрямованим на поліпшення функцій статевих органів жінки, відновлення їх естетичного вигляду або підвищення чутливості. При цьому процедура пластики піхви може проводитись виключно після консультації з фахівцем, повного обстеження та якісної підготовки до операції.

Показання до пластики статевих губ або піхви

Існують три основні фактори, за якими може бути призначена вагинопластика, це:

  • Післяпологове порушення функцій та зовнішнього вигляду статевих органів;
  • Вікові зміни;
  • Вроджені патологічні відхилення та низка гінекологічних захворювань.

Під післяпологовими порушеннями розуміють розтяг стінок піхви, викликане фактором природних пологів, а також різні деформації піхви, пов'язані з рубцями на тканинах.

Вікові зміни виявляються у вигляді зниження еластичності піхвових стінок. Це може бути дисбаланс тонусу стінок, їхнє переміщення вниз, що призводить до зниження чутливості при статевому акті, а також може стати причиною захворювань сечостатевої системи.

Вроджені патології – це дефекти розвитку піхви, яка може бути аномально вузькою або виявлятися, як відсутність належних шляхів між маткою та піхвою.

Усі ці фактори є прямим показанням для проведення ушивання стінок піхви або лабіопластики.

Як проводиться вагінопластика

У передпухлинному центрі Молекула є можливість скористатися послугою вагинопластики за доступною ціною для кожного. Фахівці клініки проведуть первинний огляд, визначать стан тканин піхви і лише після отримання загальної картини обстеження призначать проведення операції.

Тривалість оперативного втручання при вагинопластику становить трохи більше 60 хвилин. Під час процедури лікар застосовує імпланти або використовує власні тканини пацієнтки.

Післяопераційний період може становити 1-3 місяці залежно від індивідуальних особливостей організму. Перші три дні пацієнт повинен дотримуватися постільного режиму. Протягом трьох наступних тижнів не можна сидіти до місяця бажано утримуватися від статевих актів. Для нормальної роботи кишечника важливо також дотримуватися дієти.

Запис до спеціалістів центру Молекула для виконання вагінопластики здійснюється за номером телефону або шляхом використання на сайті кнопки «Запис на прийом».