Підтяжка повік у Харкові – одна з найбільш затребуваних процедур у напрямі пластична офтальмохірургія. Це пов'язано з тим, що ділянка шкіри навколо очей є дуже чутливою і зазнає вікових змін. Такі дефекти можуть мати не тільки косметичний характер, але й порушувати функціональність та погіршувати якість життя. Можливості сучасної офтальмохірургії дозволяють усувати проблеми швидко, з невеликим ступенем інвазії та зі зниженням післяопераційних ризиків.
Послуги пластичної хірургії повік надають у медичному центрі «Молекула». Кваліфіковані фахівці мають багаторічний досвід роботи в даному напрямку та індивідуально підходять до вирішення питання про пластику у кожному конкретному випадку. Втручання проводиться амбулаторно в умовах повної стерильності, що виключає ризики інфікування після операції. Після нетривалого терміну реабілітації гарантуємо відмінний естетичний результат та повернення функціональності в повному обсязі.
Пластична офтальмохірургія поєднує оперативні втручання на підрядному та допоміжному апараті очей. Це можуть бути маніпуляції, що проводяться через неправильне положення повік, за наявності новоутворень, а також у деяких інших випадках.
Коли показано пластичну офтальмохірургію?
Оперативні втручання проводяться під місцевою анестезією чи загальним наркозом. Після маніпуляцій накладаються шви, а пацієнт проходить невелику реабілітацію. Після цього можна повертатися до звичного способу життя.
Оскільки метою проведення оперативних втручань є відновлення естетики, всі заходи відповідають цьому завданню. Косметичні шви – невеликі та приховані у шкірних складках, а тому непомітні для оточуючих. Триває операція від півгодини до півтори години, залежно від складності та характеру проблеми.
Після маніпуляцій на очі накладається пов'язка, яка захищає від проникнення інфекцій протягом кількох годин. Приблизно через тиждень знімаються шви, що дозволяє зняти будь-які обмеження життя.
Щоб позбавитися від нависання нижніх повік, зателефонуйте нам або скористайтесь формою запису на сайті.
Всесвітній день боротьби з раковими захворюваннями
(World Cancer Day), или Всесвітній день боротьби проти раку, що відзначається 4 лютого, — це щорічний захід, організований з 2005 року Міжнародним протираковим союзом(International Union Against Cancer, UICC) з метою залучення світової громадськості до цієї глобальної проблеми.
Гасло 2020 р - "Я є і буду"(I Am and I Will).
Рак – это провідна причина смерті у всьому світі.
Україна посідає друге місце у Європі за кількістю смертей від раку.
Онкологія нашій країні забирає 22% населення працездатного віку.
Тенденція поширення раку характерна не лише для України, а й для світу загалом.
За прогнозами медиків, експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), смертність від раку продовжуватиме зростати.
До 2030 року кількість онкохворих за прогнозом зросте на 70%, вважають експерти ВООЗ. У той же час, як припускають вчені, через 15 років рак діагностуватиметься у кожного другого мешканця земної кулі. Експерти прогнозують найбільш суттєве зростання таких онкологічних захворювань, як рак передміхурової залози, рак кишечника, меланома.
Рак - це загальне позначення більш ніж 100 хвороб, які можуть вражати будь-яку частину організму. Однією з характерних ознак раку є швидке утворення аномальних клітин, які проростають межі своїх звичайних кордонів. Цей процес називається метастазування, що є основною причиною смерті від раку.
Рак – це найчастіше трагедія, яку сьогодні можна уникнути!
Ризик виникнення ракових захворювань є у всіх і з віком він збільшується. Особлива настороженість - це люди, чиї представники мали онкологічні захворювання.
На думку вчених, широкому поширенню захворюваності на рак сприяє кілька головних факторів:
Відсутність контролю над своїм організмом найчастіше призводить до розвитку онкопатології.
Наші фахівці сьогодні знають і розуміють, як можна запобігти прогресу процесу на ранніх стадіях його виявлення.
Починаючи з 40 років, не рідше одного разу на рік (!!!) слід обстежуватися у фахівців щодо загрози онкопатології.
Жінка має відвідати та пройти комплексне обстеження у гінеколога, проктолога та мамолога, чоловік – відвідати уролога, зробити рентген легень, обстежити шлунок, товсту кишку та передміхурову залозу.
Ці заходи є частиною своєчасного підходу до виявлення онкологічних захворювань та передумови до успішного лікування недуги.
У рамках Всесвітнього дня боротьби проти раку спеціалізований передпухлинний центр «Молекула» запрошує всіх бажаючих та небайдужих до свого здоров'я пройти необхідне комплексне обстеження на предмет раннього виявлення онкопатології.
Представляємо Вам можливість скористатися акційними пропозиціями – «Скрінінг для чоловіків», «Скрінінг для жінок»
Скринінгові програми дозволяють виявити хворобу на ранній стадії її розвитку та вилікувати її.
Пакетні пропозиції діють у період із 10 по 29 лютого.
З більш детальною інформацією Ви зможете ознайомитися на сайті клініки або звернутися до контактного центру за номером телефону:
* Вартість, згідно чинного прайсу
* Вартість, згідно чинного прайсу
⧫ Знижка на пакетні пропозиції складає 30% від чинного прайсу послуг
⧫ Обов'язковий попередній запис через контакт-центр.
⧫ Пакетна пропозиція купується в період дії акції з 10 по 29 лютого в повному обсязі та одноразово, діє строком на три місяці з моменту оплати.
⧫ У разі потреби додаткових досліджень – діють стандартні умови прайсу.
Головний лікар
Онкогінеколог
Стаж роботи - 20 років
Загальний медичний стаж - 36 років
Лікар вищої категорії
Анестезіолог
Стаж роботи - 26 років
Лікар вищої категорії
Онкодерматолог
Дерматовенеролог
Косметолог
Стаж орботи – 12 років
Офтальмолог
Стаж роботи – 20 років
Лікар вищої категорії
Ендокринолог
Стаж роботи – 13 років
Лікар І категорії
Кандидат медичних наук
Науковий співробітник
Лікар – гематолог
Стаж роботи – 10 років
Лікар терапевт
Ревматолог
Надіслати своє повідомлення і найближчим часом ми з Вами зв'яжемося