Лікування псоріазу

Регенеративна терапія визнана світовим співтовариством як один з найперспективніших напрямів медицини у 21 столітті. Вже сьогодні співробітники провідних науково-дослідних центрів різних медичних галузей передбачають зростаючу роль цього методу і за значимістю порівнюють його з відкриттям антибіотиків та ДНК. революційними проривами 20 століття медицині. На даний момент знання регенеруючих властивостей стовбурових клітин дозволяє успішно виліковувати безліч хвороб, природа яких досі не вивчена. Лікування у Харкові псоріазу та вітіліго у важких формах може також проводитися з використанням стовбурових клітин.

Лікування псоріазу

В Медичний Центр «Молекула» застосовується прогресивний та високоефективний підхід у боротьбі з маловивченими аутоімунними захворюваннями. Так, ми пропонуємо хворим на вітіліго в Харкові пройти лікування стовбуровими клітинами. Пацієнти, які страждають від важких проявів псоріазу, також можуть досягти стійкої ремісії після лікувального курсу в стінах Центру. «Молекула».

Суть методу

Лікування псоріазу у Харкові за допомогою регенерації передбачає прийом біопрепаратів із вмістом стовбурових клітин. Їхня здатність до постійного поділу та самопідтримання лежить в основі революційного напрямку, що успішно застосовується і для лікування вітіліго в Харкові.

Механізми регенеративної терапії позитивно впливають на:

  • Обмінні процеси в організмі;
  • Функції імунної та ендокринної систем.

Лікування псоріазу

У разі лікування вітіліго у Харкові потужний омолоджуючий та лікувальний ефект виявляється у уповільненні руйнівних процесів у шкірі пацієнта, завдяки чому розвиток патології зупиняється, а симптоми псоріазу та вітіліго стають менш помітними.

Для запису на консультацію до фахівців клініки «Молекула» зателефонуйте нам або скористайтесь формою на сайті.

Запис на прийом

Надіслати своє повідомлення і найближчим часом ми з Вами зв'яжемося