УЗД діагностика

УЗД у Харкові – це дослідження функціонування органів та м'яких тканин за допомогою ультразвукових коливань. Властивості ультразвуку відбиватися при проходженні через межі різних тканин було покладено основою діагностичного методу. Фіксування датчиком цих змін використовується для побудови зображення. Неінвазивна технологія набула найбільшого поширення завдяки своїй безпеці. Ультразвук, що використовується в апараті, не викликає пошкоджень, а сама методика не вимагає застосування хімічних речовин, опромінення або будь-якої іншої небезпечної дії. УЗД діагностика дає можливість оцінити роботу внутрішніх органів без розрізів, оперативного втручання та є переважною при обстеженні дітей (зокрема, немовлят), вагітних жінок, пацієнтів похилого віку у Харкові. У науково-дослідному лікувально-профілактичному медичному центрі «Молекула» досвідчений лікар-сонолог проводить УЗД на надійному апараті.

У багатопрофільній клініці «Молекула» впроваджено інноваційні медичні технології, що використовуються для функціональної діагностики. Кабінет УЗД у Харкові оснащений апаратом останнього покоління, що дозволяє отримати максимально достовірні та точні дані про стан організму. Висока роздільна здатність зображень і візуалізація в різних площинах уможливлюють виявлення різних хвороб на ранніх стадіях, що гарантує швидке одужання за умови ефективного лікування.

Можливості УЗД діагностики

Можливості УЗД діагностики

  • Внутрішніх органів (ШКТ, печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, органи сечовидільної системи);
  • Щитовидної залози;
  • Молочних залоз;
  • М'яких тканин та лімфатичних вузлів;
  • Гінекологічного спектра;
  • Урологічний характер.

Наші спеціалісти


Унікальні Методики УЗД діагностики у Харкові:

  • УЗД шкіри. Метод, що дозволяє визначити глибину, структуру шарів шкіри, межі новоутворень, що є основним критерієм вибору тактики лікування.
  • Еластографія. Технологія, яка дозволяє оцінювати еластичність тканин досліджуваного органу.

Запис на прийом

Надіслати своє повідомлення і найближчим часом ми з Вами зв'яжемося